1

Téma: Testovací příspěvek

Pokud vidíte tento příspěvek, je fórum pravděpodobně nainstalováno a funguje správně. Nyní se můžete přihlásit a v administraci upravit fórum. Pokud budete mít s PunBB problémy, obraťte se na administrátora tohoto fóra.

2

Re: Testovací příspěvek

Dobrý den,

jsem rád, že je fórum zprovozněno. Před pár měsíci  proběhl průzkum  spokojenosti členů družstva formou ankety. Fórum se může stát takovou průběžnou anketou názorů členů družstva. Družstevníci se budou moci vyjadřovat ke všem otázkám činnosti družstva, k přístupu zaměstnanců družstva při vyřizování jejich záležitostí či požadavků i k odvedeným výkonům pracovníků vykonávající služby v bytových domech (topenářské a instalatérské práce, stolařské práce, malířské a natěračské práce, řezání písma a grafiky ze samolepících folií  nebo dodavatelských firem např. služby elektrikářů i jiné opravy a různé revize).

Fórum se může stát také vzájemným sdělováním zkušeností uživatelů při vyřizování věcí  souvisejících se správou bytových domů a činností jejich samospráv a SVJ v bytových domech. Přinos fóra vidím i v možnosti uživatelů  si navzájem poradit v otázkách souvisejících s bydlením a vyřizování svých  záležitostí na příslušných oděleních družstva. Věřím, že na případné dotazy v diskusi  budou odpovídat  zkušenější ochotní uživatelé fóra.

Naposledy upravil: Pavel (6.12.2011 11:24:04)